Rohové lavice

Aj keď sa táto stránka volá rohové lavice, všetky naše vzory ponúkame v prevedení rovné lavice. Požiadavky na rovné lavice rastú, prichádzajú do módy.

Riešite doma jedáleň, alebo jedálenský kút – zamyslite sa nad výhodami lavíc, respektíve rohových lavíc.

  • Ak máte málo priestoru, tak lavica zaberie menej miesta, sadne si na ňu prípadne viac ľudí a odpustíte si večne obité steny od odsúvaných stoličiek.
  • Ak máte dostatok priestoru, lavica Vám umožní optické rozdelenie väčšieho priestoru a prinesie vám tak kúsok kľudu a súkromia pri jedle.
  • V domácom prostredí vám lavica umožní bližší kontakt medzi sebou, predovšetkým s vašimi deťmi, ktorého v dnešnej uponáhľanej dobe nikdy nie je dostatok. Pre menšie deti je lavica bezpečnejšia v ich začiatočných snahách prekonať prvé prekážky. Neprevráti sa, je pevná a pravdepodobnosť pádu je podstatne menšia.
  • Ak máte málo miesta, rada lavíc disponuje úložným priestorom pod sedákmi. Pri väčšine rohových lavíc si môžete vybrať policový roh, kde budete mať po ruke soľničku, ale aj ďalšie doplnky ku stolovaniu.
  • Lavice sú pohodlnejšie, viac a lepšie čalúnené než väčšina stoličiek, umožnia Vám nielen sa pohodlnejšie najesť, ale plní aj  relaxačnú a spoločenskú funkciu, pokiaľ sa po dobrom obede chcete porozprávať pri káve či poháriku.

Rôzne riešenia a príklady nájdete na našom e-Shopu.

×